Movies
Ratings
25
Your Name.Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 2.0
The Garden of WordsRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 2.0