Series
Ratings
223
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
BootsRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Final DraftRated ★ 3.5
PenanceRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 1.5
Killing EveRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0