Movies
Ratings
71
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The SignalRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
A Wedding InvitationRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5