Titles you rated
TrollRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
GeostormRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
BossRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
MantisRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Big DealRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 2.5
The BeekeeperRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
K.O.Rated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0