Series
Ratings
20
Oh My VenusRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0