Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0