Series
Ratings
11 Be MelodramaticRated ★ 4.5 Be MelodramaticRated ★ 4.5
 My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5 My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
 We Married as a Job!Rated ★ 5.0 We Married as a Job!Rated ★ 5.0
 Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.5 Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.5
- Men on a MissionRated ★ 3.0
 It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5 It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
 Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0 Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
 The Greatest LoveRated ★ 3.0 The Greatest LoveRated ★ 3.0
 GoblinRated ★ 2.0 GoblinRated ★ 2.0
 Reply 1988Rated ★ 4.0 Reply 1988Rated ★ 4.0
 Dear My FriendsRated ★ 5.0 Dear My FriendsRated ★ 5.0