Titles you rated
Angels of DeathRated ★ 1.5
"Deji" Meets GirlRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 2.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 1.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Kemono JihenRated ★ 3.5
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 3.5
Noragami AragotoRated ★ 1.5
NoragamiRated ★ 2.5
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 2.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 1.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.0