Titles you rated
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
DuneRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.5