Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0