Series
Ratings
58
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- ItRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 4.5- ポケットモンスターRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Moorim SchoolRated ★ 2.0
Bring It On, GhostRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 2.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.5
BarakamonRated ★ 5.0