Series
Ratings
61- TrickRated ★ 2.5
- TrickRated ★ 3.5
- TrickRated ★ 4.0
- Louie Season 2Rated ★ 3.5
- Louie Season 1Rated ★ 3.5
The L WordRated ★ 3.0
The L WordRated ★ 4.0
The L WordRated ★ 4.5
The X-FilesRated ★ 5.0- Inspector GadgetRated ★ 4.5
Slayers TryRated ★ 4.0
Slayers NextRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 5.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.5
Under the DomeRated ★ 3.0
Under the DomeRated ★ 3.5
Under the DomeRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 3.5- The IT CrowdRated ★ 5.0