Movies
Ratings
289
ChicagoRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
K-PAXRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 2.5
Bloody ReunionRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 2.0
JokerRated ★ 5.0