Series
Ratings
11
Bad GuysRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0