Movies
Ratings
352
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.0
Godzilla vs. HedorahRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 5.0
The BubbleRated ★ 1.5
KuibaRated ★ 1.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
The Way of the GunRated ★ 1.5
Baby Assassins 2Rated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Baby AssassinsRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 2.0
Dead Talents SocietyRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0