Titles you rated
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5