Movies
Ratings
501
Bicentennial ManRated ★ 2.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
City of GlassRated ★ 3.0
Feeling MinnesotaRated ★ 2.5
SabrinaRated ★ 3.5
The MexicanRated ★ 1.5
The Age of InnocenceRated ★ 3.5
Dying YoungRated ★ 3.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.0
Traces of LoveRated ★ 1.5
DreamRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Love StoryRated ★ 3.0
City of AngelsRated ★ 2.0
Paris, je t'aimeRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 1.5
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 4.5
Love AffairRated ★ 4.5
A Good Rain KnowsRated ★ 2.5
Leaving Las VegasRated ★ 4.0