Series
Ratings
47
Voice season1Rated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5- First LoveRated ★ 2.5
Twenty Years OldRated ★ 2.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.0
Marry Him If You DareRated ★ 5.0- Mystery FreshmanRated ★ 3.0
Missing NineRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 2.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0