Titles you rated
 Summer Time RenderingRated ★ 4.0 Summer Time RenderingRated ★ 4.0
 Oshi no KoRated ★ 3.5 Oshi no KoRated ★ 3.5
 Sound! Euphonium 3Rated ★ 4.0 Sound! Euphonium 3Rated ★ 4.0
 The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 3.5 The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 3.5
 The Dangers in My HeartRated ★ 3.0 The Dangers in My HeartRated ★ 3.0
 My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 2.5 My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 2.5
 Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0 Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
 Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 3.0 Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 3.0
 The Apothecary DiariesRated ★ 3.5 The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
 Hot Stove LeagueRated ★ 4.0 Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
 Itaewon ClassRated ★ 4.0 Itaewon ClassRated ★ 4.0
 My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 2.5 My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 2.5
- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 0.5
 My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 0.5 My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 0.5
 Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 4.5 Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 4.5
- Rent-a-Girlfriend Season 3Rated ★ 3.0
 Our Dating Story: The Experienced You and The Inexperienced MeRated ★ 2.0 Our Dating Story: The Experienced You and The Inexperienced MeRated ★ 2.0
 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 2.5 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 2.5
- K-ON!!Rated ★ 5.0