Titles you rated
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5