Titles you rated
Fight ClubRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Don't MoveRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
PhantomRated ★ 0.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0