Series
Ratings
38
MovingRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 0.5
HannibalRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0