Movies
Ratings
96
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
AlohaRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0