Titles you rated
ZombielandRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Red LightsRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 0.5
Step Up 3DRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5