Movies
Ratings
71
WALL-ERated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0