Series
Ratings
49
HealerRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
The K2Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0