Movies
Ratings
1106
MaterialistsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
Drive-Away DollsRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 2.5
Paddington in PeruRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Despicable Me 4Rated ★ 2.5
Friends: The ReunionRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Let It SnowRated ★ 3.0
Am I Ok?Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.0