Titles you rated
SpartacusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
The Sex Lives of College Girls Season 3Rated ★ 4.0
The Sex Lives of College GirlsRated ★ 4.5
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
Irma VepRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Gentleman JackRated ★ 3.5
Gentleman JackRated ★ 4.5- Alpha Males Season 3Rated ★ 4.5
Alpha Males Season 2Rated ★ 4.5
Alpha Males Season 1Rated ★ 4.5