Series
Ratings
34
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5