Titles you rated
SkinsRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
Two WeeksRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0