Series
Ratings
60
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5