Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
DevilRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.0
Clown of a SalesmanRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.0
MoebiusRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 2.0
The MayorRated ★ 3.5
Sucker PunchRated ★ 3.0
RoomRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 5.0
Rabid GranniesRated ★ 3.0
The GreyRated ★ 4.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0