Titles you rated
Fight ClubRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
2012Rated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5