Series
Ratings
18
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5