Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0
BlackkKlansmanRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0