Movies
Ratings
51
The Big ShortRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5