Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 2.0