Titles you rated
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Scum's WishRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 3.5- The Future DiaryRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
EliteRated ★ 2.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.0