Movies
Ratings
1318
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The VisitRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5