Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Fushigi Dagashiya: Zenitendō Season 1Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5- Old Enough! Season 2Rated ★ 4.5
Kanojo wa Kirei dattaRated ★ 4.0
Zootopia+Rated ★ 4.5
Pingu Season 1Rated ★ 4.5- 두근두근 비밀친구Rated ★ 4.0
- Dibo the Gift DragonRated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- Kirarin RevolutionRated ★ 4.0
Mew Mew PowerRated ★ 3.5