Titles you rated
FailanRated ★ 3.5
Heart BlackenedRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 4.0
Seven PoundsRated ★ 4.5
The Day He ArrivesRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
ArgoRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 2.0