Series
Ratings
70
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
Mysterious DisappearancesRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 5.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.5
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 4.5
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 4.0
MashleRated ★ 4.0
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love YouRated ★ 3.0