Series
Ratings
16- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5