Titles you rated
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0