Titles you rated
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
LifeRated ★ 5.0
AgencyRated ★ 3.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
XXRated ★ 2.5- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.5
A-TEENRated ★ 3.5
MouseRated ★ 2.5- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 5.0
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
StartupRated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 2.5
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 4.5
MineRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 2.5
Flower of EvilRated ★ 2.5- Gintama The Semi-finalRated ★ 5.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 5.0