Titles you rated
Harold and MaudeRated ★ 5.0
First SummerRated ★ 5.0
Good TimeRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 4.5
The Nature ManRated ★ 2.5
The Invisible ManRated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 3.0- QRated ★ 0.5
Captain FantasticRated ★ 5.0
A Fantastic WomanRated ★ 5.0
I Am MotherRated ★ 5.0
CarterRated ★ 0.5
Wall to WallRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Anemone: A Fairy Tale for No KidsRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 5.0