Movies
Ratings
129
SupersonicRated ★ 5.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 3.5