Titles you rated
NightcrawlerRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
BurntRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 5.0
FoxcatcherRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5