Titles you rated
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
5 to 7Rated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Demon CityRated ★ 1.0
The Best of MeRated ★ 2.5
Destination WeddingRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Cha Cha Real SmoothRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 3.0
Red NoticeRated ★ 1.0