Titles you rated
TangledRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 2.0
MulanRated ★ 1.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0